.

.

Панк Издржлив Нежен Прстен На Прстот Моден Прстен Прстен За Улица

Панк Издржлив Нежен Прстен На Прстот Моден Прстен Прстен За Улица

DEN 111.68

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај.Описоваа ставка е едноставен и стилски прстен изработен од материјали со дизајн на черепот за да биде попривлечен и уникатен. Нејзиниот унисекс.Ова е одличен подарок за најблиските, семејството и пријателите.Карактеристики-Боја : Избрана Боја. - Материјал : Метал. - Големина 8 : Околу 2, 9Х1, 73Х0, 8см/1, 14Х0, 68Х0, 31ин. - Големина 9 : Околу 2, 9Х1, 89Х0, 8м/1, 14Х0, 74Х0, 31ин. - Големина 10 : Околу 2, 9Х1, 97Х0, 8см/ : 1, 14Х0, 77Х0, 31ин. - Големина 11 : Околу 2, 9Х2, 06Х0, 80см/1, 14Х0, 81Х0, 31ин. - Големина 12 : Околу 2, 9Х2, 14Х0, 8см/1, 14Х0, 84Х0, 31ин. - Изработен од врвен материјал издржлив и практичен за употреба. - Едноставен дизајн е шик и мода. - Различна големина одговара за повеќето мажи и момчиња. - Уникатен печатен дизајн, многу шармантен и уникатен. - Одличен подарок за вашите љубовници, семејства, пријатели итн. Изработен од врвен материјал издржлив и практичен за употреба. |Едноставен дизајн е шик и мода. |Различна големина одговара за повеќето мажи и момчиња. |Уникатен печатен дизајн, многу шармантен и уникатен. |Одличен подарок за вашите љубовници, семејства, пријатели итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент