.

.

14к Бело Злато Природен Перидот Прстен Круша Облик Дијамант Акценти, големина 6

14к Бело Злато Природен Перидот Прстен Круша Облик Дијамант Акценти, големина 6

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

14к цврст Златен прстен поставен Со Природен Скапоцен Камен и Вистински Дијамантски Акценти. Достапно во големини од 5 до 10 со половина големини. Ексклузивен дизајн НА Пјера За Габриела Злато. Природно-живописен, супериорен квалитет на скапоцен камен во боја|Висококвалитетни Вистински Дијамантски Акценти|14к Цврсто Злато|Ексклузивен дизајн од прстени ПЈЕРА|Перидот, прстени од перидот во форма на круша|прстени од скапоцени камења во форма на Круша, златен прстен од скапоцен камен|златни прстени Од Природен камен, прстени од природни скапоцени камења|Дијамантски прстени од скапоцени камења, веренички прстени|прстени од Камен за Раѓање, прстени од камен за раѓање.

Главните карактеристики

Избор на клиент