.

.

Машка Кошула Пејсли Племенска Фантастична Уметност Насликана Живописна Дизајн Кошула За Млади Луѓе За Датира И Патување

Машка Кошула Пејсли Племенска Фантастична Уметност Насликана Живописна Дизајн Кошула За Млади Луѓе За Датира И Патување

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Стил : Машка Маица, Блузи со кратки Ракави, блуза со кратки ракави За мажи, Маици Со Копчиња Надолу. . . Материјал : Полиестер. . . Деколте : Вратот На Ревер. . . Должина : Должина На Половината. . . Должина на ракавот : краток Ракав. . . Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. . . Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Теретана, Секојдневна, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Тренинг, Трчање, Џогирање, Патување, Запознавање, Работа. . Содржина На Пакетот : . . 1 х Маица (други Додатоци не се вклучени). . Убав Материјал. Секојдневен Дизајн. Нова Облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент