.

.

Сакајте ја мојата жешка сопруга на сопругата на мажот Хаити Хаити уникатен маица S-3XL

Сакајте ја мојата жешка сопруга на сопругата на мажот Хаити Хаити уникатен маица S-3XL

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

За сопруги кои сакаат да бидат во брак со жешки сопрузи на Хаити и сакаат да имаат убави сопружници на годишнини од свадбата, Денот на вineубените, обновувања на венчавки, денови на мајката, Денот на таткото, родендени, Божиќ. Маицата со меки стилови на унисекс става нов спин на обична удобност. Направено од многу меки материјали, оваа мета е 100% памук за цврсти бои. Боите на Хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат лента со двојка за подобрена издржливост. Нема странични споеви. Јаката е направена со плетено плетење за да се спречи оштетување на виткање. : Етикета со солза. : Точно е во големината, ја сакам мојата жешка маж на сопругата на мажот Хаити Унисекс маица S-3 XL.

Главните карактеристики

Избор на клиент