.

.

Јткарпу Женски Маици Женски Врвови Кратки Ракави Против Вратот Летни Секојдневни Врвови

Јткарпу Женски Маици Женски Врвови Кратки Ракави Против Вратот Летни Секојдневни Врвови

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Едноставните детали ги прават овие слатки врвови со кратки ракави толку удобни и убави.59" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 96см/37. Ласкање на секаков тип на тело.43"Sleeve : 24cm/9.81"Length : 71cm/27.38"L12388102cm/40. Ви Благодариме Што Ја Посетивте Нашата Продавница, Ви Посакувам Убав Ден.02" должина : 69см/27. Ткаенина за дишење, мека и удобна.60"Length : 73cm/28.81" должина : 71см/27.16"Sleeve : 28cm/11.52" ракав : 30см/11.17" големина : xl велика британија : 14 еу : 40 САД : 10 БИСТА : 108см/42.45" Должина : 65см/25.95"XXL164212114cm/44. Графиката Е Светла Со Бои Без Можност За Пукање Или Избледување.52"Sleeve : 30cm/11.95"Size : XXLUK : 16 EU : 42 US : 12 Bust : 114cm/44.74" Увезени.Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со огнено светло од Пазарот На Џојбај.59"Size : MUK : 10 EU : 36 US : 6 Bust : 96cm/37.24"Length : 67cm/26.74" женски летни градиентни врвови за печатење v вратот лабави ТУНИКИ КОШУЛИ ОБИЧНИ КОШУЛИ СО КРАТКИ РАКАВИ карактеристики : овој женски врв е толку трендовски и Симпатичен, можете да ги спарите овие странични кошули со Фармерки и чизми, толку удобен изглед! Основен стил, лесен за било што, одличен за викенд, работа,училиште,спорт, дружење или секојдневно секојдневно носење.38"Size : LUK : 12 EU : 38 US : 8 Bust : 102cm/40.24" Должина : 67см/26.59"M1036696cm/37.60" должина : 73см/28.95" големина : xxl велика британија : 16 ЕУ : 42 САД : 12 БИСТА : 114см/44.17"Size : XLUK : 14 EU : 40 US : 10 Bust : 108cm/42.88" ракав : 32см/12. За секојдневна, канцелариска работа, патување, училиште, забава, плажа, секојдневно носење и летна облека.Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 90см/35.38" Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 БИСТА : 102СМ/40. Препорачано Со Ладна Вода/Не / Закачувајте Или Обложувајте Суво/Измијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.43" Ракав : 24см/9.17"XL144010108cm/42.88"Sleeve : 32cm/12.Дизајн : Овие слатки висококвалитетни маици со кратки ракави се направени од мешани ткаенини.Сезона : алгенда : Женаматеријал : Тип На Полиестерпатер : Должина На Ракавот За Печатење : кратка јака за ракави : Тркалезна neck Thickness : Standard Size UKEUUSBust Sleeve Lengths834490cm/35.Прилики : маици кошули за жени Мора Да Имаат За на Отворено, Кампување, Работа, Забава, Плажа, Празници, Училиште, Секојдневно Секојдневно, Патување, Дома, Јога итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент