.

.

Летни Фустани За Жени Обвивка Со Должина На Коленото Темперамент Лажичка Вратот Одмор Цврст Фустан Виолетова ХХХЛ

Летни Фустани За Жени Обвивка Со Должина На Коленото Темперамент Лажичка Вратот Одмор Цврст Фустан Виолетова ХХХЛ

DEN 168.80

Пристапност
Во достапна форма

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена Со 3/4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Лажичка Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : 3/4 Должина На Облека Во Стилот На Ракавот : Должина На Коленото-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Облекување На Вратот : Шема На Обвивка : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : XL US : 12 Биста : 102cm/40.16" Должина : 105cm/41.34" Колк : 107cm/42.13" Големина : 2 XL САД : 14 Биста : 107cm/42.13" Должина : 106cm/41.73" Колк : 111cm/43.70" Големина : 3 XL САД : 16 Биста : 111СМ/43,70" ДОЛЖИНА : 107см/42,13" колк : 115см/45,28" големина : 4хл Сад : 18 Биста : 116см/45,28" ДОЛЖИНА : 108см/42,52" колк : 119см/46,85" големина : 5хл Сад : 20 Биста : 121см/46,06" ДОЛЖИНА : 109см/42.91" Колк : 126см/49.61" материјалната ткаенина е полиестер,спандекс, мека и дише, едноставна И цврста боја И Флексибилен дизајн, што ви носи удобност И свежина ВО ЖЕШКОТО ЛЕТО. Карактеристики : Женска Мода Големи Димензии Секвен Мрежа 5 Минути Ракав Половината Фустан. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа, забава или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,одмор,одмор,патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

Главните карактеристики

Избор на клиент