.

.

Амили Женска Ноќна Облека за Ноќта на Вештерките Тиква Печатење Лилјак Без Ракави Фустан Од а-линија Ноќница Облека За Спиење

Амили Женска Ноќна Облека за Ноќта на Вештерките Тиква Печатење Лилјак Без Ракави Фустан Од а-линија Ноќница Облека За Спиење

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Ками фустан ноќница дизајн ќе одговара за сите жени, кои изгледаат демне и нека свој витка форма.Големина(см)tttttt. Lt Length : t35. 2xlt Length : t35, 83 t Bust : t38, 58 пресврт : t43, 31 . Материјал : оваа ноќница за ноќта на Вештерките за жени е изработена од мек 100% полиестер, навистина мазна, еластична и лесна за носење. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. Пол : Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент