.

.

свечени фустани за жени вечерна забава, Лето Печатени Секси Црта-Вратот Без Грб Градите Завиткајте Плисирани Прашка Фустани Готски фустан женски обични фустани

свечени фустани за жени вечерна забава, Лето Печатени Секси Црта-Вратот Без Грб Градите Завиткајте Плисирани Прашка Фустани

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Аксхд свечени фустани за жени вечерна забава, Лето Печатени Секси Црта-Вратот Без Грб Градите Завиткани Плисирани Прашкасти Фустани Готски фустан женски секојдневни фустани миењето Со Ниска температура и благите процедури за дехидрација имаат помало влијание врз облеката и помагаат во одржување на бојата, обликот и текстурата на ткаенината. Исто така, ја намалува потрошувачката на енергија за време на одржувањето. Температура на перење во машина ДО 40 ° C, кратко време суво не користете детергент/белило температура на Пеглање до 9031 ° C тетрахлороетилен хемиско чистење Не користете фен. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 64-90см/25.20-35.43 "Должина : 90см/35.43" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 70-95см/27.56-37.40 "Должина : 92см/36.22" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 76-100см/29.92-39.37 "Должина : 94см/37.01" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 82-105см/32.28-41.34 "Должина : 96см/37.80" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 88-110см/34.65-43.31 "Должина : 98см/38.58". Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! чипка и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан. 4.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Информации за производот : Пол : Жени Прилика : Забава, Дневно, Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент