.

.

Жени Долги Ракави Жени Секојдневни Кошули Летни Жени Летни Врвови Цветни Маици Со Краток Ракав Против Вратот Маици Печатена Странична Сплит Туника

Жени Долги Ракави Жени Секојдневни Кошули Летни Жени Летни Врвови Цветни Маици Со Краток Ракав Против Вратот Маици Печатена

DEN 255.68

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Женски Маици Со Должина На Туника Дами Врвови Со Кратки Ракави Летни Класични Врвови со Плус Големина 4x Работни Врвови Плетете Женска Табела : . Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо До Ракав : 33см/12.99" Должина : 70см/27.56"Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо До Ракав : 34см/13.39" Должина : 71см/27.95"Големина : Л Биста : 122см/48.03" Рамо До Ракав : 35см/13,78" должина : 72см/28,35"големина : xl биста : 128см/50,39" рамо до ракав : 36см/14,17" должина : 73см/28,74"големина : xxl биста : 134см/52,76" рамо до ракав : 37см/14,57" должина : 74см/29,13" како за Перење : рачно перење ладно,закачете или обложете суви лабави врвови За Жени женски полиестерски кошули со долги Ракави жени маици со долги ракави Со долги ракави За жени. Ве молиме, Дозволете 1-3см Да се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарение (Целото Мерење Во См и Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи) Модните Жени Работат На Блузи Со Долги Ракави Дами Блузи Тинејџерски Секојдневен Врв Малку Нејасни. Моден Дизајн,, Висок Квалитет! Сезона : Лето компатибилен Со Машина Перат Женски Летни Врвови Слоевит Блузи За Жени Облечени Блузи за жени 60-Ти Кошула Жени Жени Полиестерски Кошули. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!! Бенд Маици За Жени Мала Тежина Дами Маица Култура Жена Долги Ракави Кошула Жени Мали Дами Краток Ракав Туника Кошули. Боите Може Да Бидат Малку Различни во Зависност од Поставките На Компјутерот и Мониторот Женски Тренинг Кошули Краток Ракав Плус Големина Женски Кошули Маици За Хеланки Краток Ракав Копче до Блуза Жени Краток Ракав Атлетски Кошула.

Главните карактеристики

Избор на клиент