.

.

Снимајте Луѓе Камера Фотографија Игра На Зборови V-Вратот Маици Мажи Жени Бриско Брендови 2X

Снимајте Луѓе Камера Фотографија Игра На Зборови V-Вратот Маици Мажи Жени Бриско Брендови 2X

DEN 239.20

Пристапност
Во достапна форма

За одличен секојдневен изглед ви треба графичка маичка за вратот v. Печатените графички прикази што никогаш нема да ги видите без вашиот фотоапарат. Имајте го ова на ум за секој со претстојниот роденден или друга прослава за која ќе треба да купите подарок! Големина 2х Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 26 "х 32". Полу-вграден крој ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент