.

.

Моќен глушец - испукан - јуниори тинејџерски девојки капаче за ракав - xx -large

Моќен глушец - испукан - јуниори тинејџерски девојки капаче за ракав - xx -large

DEN 230.24

Пристапност
Во достапна форма

Ова е маичка со ракави на јуниори / жени со капа, чиста маица со трајна издржливост. Нашите маици се преостанати со јака со двојна игла, ракав и полите. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран во тимот за графичка уметност во Хаус, кој честопати ракува и го илустрира секој дизајн на маицата за маици . 100% задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни од нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш . нашите кошули се машини што се перат. Tumble Dry Ship. Да не спомнувам, нашите графички тимови се совршен подарок за празници, роденденски подарок или само третирајте се!.

Главните карактеристики

Избор на клиент