.

.

Преголемата кошула за време на времето и TRU, преголемата кошула, големини XS-XXXL

Преголемата кошула за време на времето и TRU, преголемата кошула, големини XS-XXXL

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Ете ги суперсилите на времето и преголемата кошула на TRU. Класичен изглед со чувство на лежење, оваа разноврсна кошула со копчиња може да го направи сето тоа. Лизгајте го на соло со фармерки или хеланки за полиран секојдневен изглед. Носете го отпаден како врвен слој над омилениот мета или резервоар .. можете дури и да го пробате како прикривање со омилениот костим за капење. Едноставно нема запирање на оваа неопходна кошула. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : преголема. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : криви, кошула полите; Достапно во цврсти и ленти стилови. Копчето на женското копче пред преголема кошула од време и TRU.

Главните карактеристики

Избор на клиент