.

.

Шик Домашен Парк Катскил Парк 5-парчен цветен кревет во сет за утешител на торби, Кинг, повеќебоен

Шик Домашен Парк Катскил Парк 5-парчен цветен кревет во сет за утешител на торби, Кинг, повеќебоен

DEN 1199.84

Пристапност
Во достапна форма

Освежете ја вашата спална соба со зачудувачкиот утешен парк Катскил, поставен од шик дома. Овој прекрасен утешител има големи цвеќиња со повеќе бои на лицето и цврста бела поддршка. Секој утешител на паркот Catskill е направен со луксузно мека ткаенина од микрофибер за одличен ноќен сон со помалку фрлање и вртење. Дизајн координирани шами за перници и некои перници за уметнички деко го комплетираат изгледот. Удобникот на паркот Catskill е совршено прилагоден и за модерни и современи декори за спална соба. • Вклучува : 1 Комплет за удобност, 2 Шамс, 2 Декоративна перница • Боја на предметот : Мулти-боја • Материјал : Микрофибер • Упатства за нега : Машината што ја мие луксузен супер мек плишани микрофибер-Утепарот е направен со врвен квалитет на четкан со памук со памук за памук за еден Неверојатен ноќен сон. Долу алтернативно хипоалергично полнење - овој шик домашен утешител е полн со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. Стил и удобност - Нашиот утешител на мода напред поставува стил и функција мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобно постелнина. Цветен принт - Убава голема ширина на мулти -боја Цветни печати на бела позадина со цврста бела поддршка - вклучени дизајнирани координирани шами и деко перници.

Главните карактеристики

Избор на клиент