.

.

Единствени поволни цени за цветни утешиници, близнаци, полиестер, темно сина боја

Единствени поволни цени за цветни утешиници, близнаци, полиестер, темно сина боја

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Исполнет со полиестер за дишење и пријателски за кожата, направен со 100% супериорен квалитетен микрофибер ткаенина, технологија на реактивна печатење која има подобра апсорпција на влага од обичното печатење, голема боја. Супериорниот утешител на квалитетот е удобен, дише и не е лесно да се намали. Процесот на ватирање го прави филерот рамномерен и не е лесен за агломерат, што може да го поправи ватенското јадро. Машинско миење нежен циклус со ладна вода, најголема температура за перење 86 ℉, висат суво, не бели, не исушете го чистењето, не се сува суво на ниско со слични бои и железо со ниска температура кога е потребно. Достапни големини : комплет за удобност со големина на близнаци (68 "x 90 ", големина на перници со големина : 20 "x 26 "); Комплет за удобност на кралицата (90 "x 90 ", големина на перници со големина : 20 "x 30 "); Сет на удобност на големината на кралот (90 "x 104 ", големина на перници со големина : 20 "x 36 "); Сет на утеха на големината на кралот (104 "x 98 ", големина на перници со големина : 20 "x 36 "). Пакетот вклучува еден утешител и две шами за перници во една кутија за подароци. Единствени поволни цени 3 парчиња цветни удобни сетови, близнаци, полиестер, темно сино постелнина сет вклучува 1 утешен (68 "x 90") и 2 перници Шамс (20 "x 26"). 100% полиестер за супериорен квалитет. Достапни големини : Близнак/кралица/крал/Кал Кинг. Реактивно печатење на темно сина цветна шема, висока боја на боја, не е лесно да се намали и избледи. Процесот на ватирање го прави филерот рамномерен и не е лесен за агломерат, може да го поправи ватенското јадро. Забележете : Перницата не е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент