.

.

Chic Home Faris 7-парчен микроплуш ватиран цврст сет на утешител на микроминк, крал, сива

Chic Home Faris 7-парчен микроплуш ватиран цврст сет на утешител на микроминк, крал, сива

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Класик се среќава со луксуз со безвременскиот Фарис Комфорт поставен од Chic Home. Овој сет е дизајниран да изгледа одлично во која било спална соба и ќе обезбеди совршен амбиент за добар ноќен сон. Утешителот располага со канален ватиран микроплуш со крзно лице со цврста поддршка на микроминк во боја. Пополнете го изгледот со вклучениот дизајн координирани шами или измешајте и совпаѓајте со свој за посебен изглед. Луксузен Microplush - Утешителот е направен со врвен квалитет на микроплуш на лицето и мек микроминк велур на задната страна за неверојатен ноќен сон. Долу алтернативно полнење - Овој утешител на шик дома е полнет со алтернативно синтетичко полнење. Стил и удобност - Нашиот утешител на мода напред поставува стил и функција мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобно постелнина. Канал ватиран дизајн - луксузен канал ватиран дизајн на лицето - вклучени координирани координирани шами.

Главните карактеристики

Избор на клиент