.

.

ВИНВУД СТУДИО МАПИ И ФАМИ ЗА ПОВЕЕ НА Wallидни уметнички платно „Лондон цевка 1972“ Европски градови знамиња - црно, бело

ВИНВУД СТУДИО МАПИ И ФАМИ ЗА ПОВЕЕ НА Wallидни уметнички платно „Лондон цевка 1972“ Европски градови знамиња - црно, бело

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Лондон Tube 1972, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со тема на знамиња на европски градови за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент