.

.

Трговска марка ликовна уметност „Соларни рамнини I“ платно уметност од Грејс Поп

Трговска марка ликовна уметност „Соларни рамнини I“ платно уметност од Грејс Поп

DEN 2601.60

Пристапност
Во достапна форма

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден вид : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има црвена и кафеава боја за полнење апстрактна композиција.

Главните карактеристики

Избор на клиент