.

.

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'Мода на три градови - црна, розова

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'Мода на три градови - црна, розова

DEN 248.96

Пристапност
Во достапна форма

Три града, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декора тема. ориентација. Убавина и моден дизајн со модна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент