.

.

Wynwood Studio Canvas со мастило и акварел Едноставно руменило мода и глам портрети wallидни уметности за печатење бело 20x30

Wynwood Studio Canvas со мастило и акварел Едноставно руменило мода и глам портрети wallидни уметности за печатење бело 20x30

DEN 2015.20

Пристапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со мастило и акварел Едноставно руменило од платното во студиото Винвуд, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Вајт и Хуе се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент