.

.

Трговска марка ликовна уметност Месечина и назад i платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Месечина и назад i платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Месечина и назад“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка : Уметник : Пекара во боја. Тема : Типографија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Главните карактеристики

Избор на клиент