.

.

Зрбивб Нови Жени Елегантен Мини Фустан Дами Против Вратот Камизола Фустан Еднобоен Тенок Фит Плисиран Неправилен Фустан Со Полите

Зрбивб Нови Жени Елегантен Мини Фустан Дами Против Вратот Камизола Фустан Еднобоен Тенок Фит Плисиран Неправилен Фустан Со Полите

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

68" ДАМИ ПРОТИВ вратот камизола секси фустан со цврста боја тенок фит плисиран неправилен полите фустанкарактеристики : материјал : Полиестер, мек материјал, лесен и удобен.Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женскиматеријал : Полиестердизајн : Врат На Екипажот, тенок тип на Ракав : без ракави : стандарден пакет содржи : 1 х Женски Фустан. Погоден за некои важни прилики или само нормална дневна облека.28" Половината : 76см/29.Овој лизгачки фустан за жени е скриен со патент наназад, нежно исечен и зашиен со рамномерни конци.65" колк : 105см/41. полистер дише за кожа, лесен растеглив за вклопување, облик за изглед.92" Половината : 70см/27.65" половината : 82см/32. Карактеристики : тркалезен врат, цврста боја, без ракави, секси и витко вклопување.50" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 88см/34. Овој едноставен фустан со долги ракави за жени може да биде елегантен додека е секојдневен, свечен додека е шик.98" ДОЛЖИНА БЕЗ ремени за РАМО : 81см/31.

Главните карактеристики

Избор на клиент