.

.

Свечени Фустани За Жени Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Резервоар За Клучалки Мини Фустани Со Прилагодлива Врвка За Влечење Геометриски Принт Тркалезен В

Свечени Фустани За Жени Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Резервоар За Клучалки Мини Фустани Со Прилагодлива Врвка За

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

ИЗЈАВА : целата наша облека Е наменета За Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалната големина НА САД.Мијан Формални Фустани За Жени Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Резервоар За Клучалки Мини Фустани Со Прилагодлив Геометриски Принт Без Ракави Тркалезен Врат Летен Краток Фустан Сина карактеристика : Фустани За Жени, Фустани Со Резервоари,Без Ракави, Тркалезен Врат, Краток, Геометриски Принт, ова е секојдневен фустан со посебен дизајн кој може да ја покаже вашата совршена фигура, да ве направи попривлечни и лесно да контролирате забави, коктели, плажи и други прилики.It може да се користи како покритие натпревар со било шорцеви во летниот одмор. ГРИЖА : Се препорачува Миење Раце или машина со ладна вода. патриотски кошули за жени/американски резервоар за знаме врвни жени/4 јули маица за жени/4 јули украси за дома/4 јули забава/4 јули женска облека/4 јули костим/4 јули кошула за жени/женски летни фустани/плисиран фустан/женски секојдневни фустани/кадифен фустан за жени/империја половината фустан за жени/в фустан за вратот/фустан со кратки ракави/фустани за рамо за жени/шпагети фустан со ремен/фустан за лизгање/фустан од тантела за жени/фустан за свадба гостин/вечерен фустан за жени/фустан без ракави за жени/женски фустани со долги ракави/фустан со маица/памучен фустан за жени/фустани за одмор за жени/ситни фустани за жени/свадбени коктел фустани за жени/фустани со молив за свадба обичен/фустани со едно рамо/фустани со ремени за шпагети за жени/западен фустан за жени/вестидос елегантес де муер пара фиеста.Овие Женски Фустани се изработени од висококвалитетен материјал од памучна мешавина, мек на допир, лесен и течен,облечен во удобно и не иритирачки.65" фустан/женски фустан/фустан за жени/вестидос де новија/женски фустан/женски фустан/женски фустан/женски фустани/женски фустани/женски фустани/женски фустани/фустани за жени/венчални фустани за жени/летен фустан/фустани за жени 2023/женски фустани/фустан со долги ракави за жени/секојдневен фустан/Завиткајте Фустан/коктел фустан/женски фустани/лето/Летен фустан за жени/завиткајте фустан за жени/фустан со долги ракави/фустан за забави за жени/чаден фустан/женски фустан за сонце/фустан на плажа/краток фустан/секојдневни фустани за жени / женски фустани.

Главните карактеристики

Избор на клиент