.

.

Без граници јуниори го врзаат метален фустан

Без граници јуниори го врзаат метален фустан

DEN 288.00

Пристапност
Во достапна форма

Разновиден стил со еден и направен од без граници. Овој фустан со чипка се одликува со ракави со балон и е дизајниран со сјајни метални предива. Совршено за сезоната на празници и пошироко, овој фустан е одличен стил со разноврсно спарување-поставете го со хулахопки во студена ноќ и додадете го омилениот пар или чизми во мешавината. Исклучиво на. Материјал : 66% рајон/31% полиестер/3% метални навој. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини должина; над коленото. Затворање : стил на пуловер; детали за чипка. Ракави : долги ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; плетете тело со метални навој. На јуниорите се наметнува метален фустан од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент