.

.

Maxair Fits Select: 1998- Toyota Land Cruiser, 1998- Lexus LX

Maxair Fits Select: 1998- Toyota Land Cruiser, 1998- Lexus LX

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

* Изградено за да ги исполни или надмине перформансите на оригиналната опрема ~ * дизајнирани да одговараат на оригиналните компоненти на опрема ~ * зацврстена челична опрема ~ * Монтажа за монтирање, како што е потребно, е вклучено ~ ACI/Maxair 388756 FITS Изберете : 1998-2007 Toyota Land Cruiser 1998-2007 Lexus LX и Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент