.

.

Враќање на екипажот на екипажот на екипажот над коленото, брои, пакувања

Враќање на екипажот на екипажот на екипажот над коленото, брои, пакувања

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Слатките животни и смелите отпечатоци додаваат симпатичен допир на фустанот за играње на нација. Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат, ја одржуваат како изгледа симпатично и се чувствува одлично. Без напор влечење на стилизирање со мека плетена измислица ги прави овие фустани да се издвојуваат во нејзината ротација. Или слој со омилена јакна или џемпер за носење на сезони. Стил со удобни станови за лесна облека со лесен ветровит. Користени одржливи влакна (рециклиран полиестер). 60% памук 40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Достапно со слатки детали за животни или забавни отпечатоци. Мека ткаенина. COO е Виетнам.

Главните карактеристики

Избор на клиент