.

.

Луксплум Женска Маица Маица Со Кратки Ракави Детелина Печатење Летни Врвови Боемска Туника Блуза Дневна Облека Пуловер Црвена Л

Луксплум Женска Маица Маица Со Кратки Ракави Детелина Печатење Летни Врвови Боемска Туника Блуза Дневна Облека Пуловер Црвена

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Градиентна Маичка Блуза, Женски Врвови За Шиење Во Боја На Туника4. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Плисирани Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Повик Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Врвови.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Глужд За Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Дизајн : Различна Графика За Избор.Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Врвови За Печатење Детелина, Женска Секојдневна Маица,Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Боја На Детелина : Црна,Сина, Зелена(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Деколте На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратко Сезона на ракави : Пролет,Лето,Fall,Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент