.

.

Блузи За Жени Дама Лапел Копчиња Џеб Краток Ракав V-Вратот Туники Маица Обичните Врвот Кошули

Блузи За Жени Дама Лапел Копчиња Џеб Краток Ракав V-Вратот Туники Маица Обичните Врвот Кошули

DEN 445.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 37см/14.57" Должина : 66см/25.98" Ракав : 20см/7.87" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Должина : 67см/26.38" Ракав : 21см/8.27" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" рамо : 39см/15.35" Должина : 68см/26.77" Ракав : 22СМ/8.66" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 102см/40.16" рамо : 40см/15.75" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17" ракав : 23см/9.06" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" ДОЛЖИНА : 70см/27.56" ракав : 24см/9.45" летна обична кошула за рамо,обична цврста боја, исечено рамо, закривен РАБ, РАЗГОРЕНА лабава ФИТ блуза Со шуплива чипка, многу симпатичен И трендовски Врв. Женски блузи вратоврска пред, блузи бохо стил, цветни печати блуза, одблесокот бел ракав кошула, повик симпатична лето блузи за жени дами јуниори. Модна Бохо Цветна Кошула За Жени Лето Секојдневен. Секси V деколте, долг ракав врвот за жени, Повик лабава одговара на жените врвови. Повод : секојдневен, викенд, клуб, плажа, работа. добро за пролет, лето и fall. работна канцеларија, бизнис, забава, ноќно излегување, излегување, одмор на плажа, одмор, новогодишна облека во пролет / лето / fall. Жените ги надминуваат летните секојдневни блузи; Мека, Лесна и дише ткаенина, удобна за носење; Модни Бохо блузи за жени мода 2022. Одговараат за лето, пролет и fall. Добро се совпадна со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека. Обични основни кошули за жени, шик цветни дизајн, долг ракав, тоа го прави шик и елегантен стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент