.

.

Колиша Дами Маица Ракав Маица Еднобојна Маица Обична Канцеларија V Вратот Туника Блуза Црвена 3XL

Колиша Дами Маица Ракав Маица Еднобојна Маица Обична Канцеларија V Вратот Туника Блуза Црвена 3XL

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн : Различна Боја За Избор. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, 3/4 Ракави Маица. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.

Главните карактеристики

Избор на клиент