.

.

Јинмгмхј Женска Блуза Набори На Возбуда Против Вратот Обични Врвови Шифон Кошула Лабави Обични Врвови Кошула А+XL

Јинмгмхј Женска Блуза Набори На Возбуда Против Вратот Обични Врвови Шифон Кошула Лабави Обични Врвови Кошула А+XL

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Големина : XL Биста : 125cm/49.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.78 "Ракав : 62см/24. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) .18" Рамо : 38cm/14.28" Рамо : 35см/13.17 "Ракав : 63см/24.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.20 "Должина : 67cm/26.96" Ракав : 65cm/25. Совршен за состаноци, секојдневие, работа, празници, активности на отворено, забави, шопинг и секојдневни прилики.21 "Рамо : 37cm/14.31 "Рамо : 34cm/13. Големина : XXL Биста : 130cm/51.24" Рамо : 36см/14.Шифон кошула, затворање на повлекување, Набори Против Вратот е мек, еластичен и дише и многу удобен за носење.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Врвовите на вратот и половина ракав може лесно да се комбинираат со панталони, тесни хеланки, фармерки, здолништа или шорцеви итн. маица деца машки жени мало дете млади возрасни графички маици гроздобер долг ракав хип хоп бенд аниме големи и високи ниво v вратот пакет бела црна мода памук ноќта на вештерките маици преголеми лабава печатење фустан момчиња големина плус розова секси зелена долги ракави маици маици за жени се облекуваат мажи боди црна кошула бела култура блузи графички плус големина вера дизајн мека мултипак лабава одговара памук v вратот винил темно зелена направена во сад црвена мулти пакет фитинг 4 вградени мешавина розова и спандекс полиестер жени блузи и блузи долги ракави fall пилинзи за секси 3/4 лето црна ноќ надвор работа v вратот руно желка плус големина бела долна кошула маица морнарица желка 2021 мода фустан краток зимски ноќта на вештерките печатени еластични печати надвор рамо леопард. Големина : М Биста : 115см/45.02 "Должина : 64cm/25.57" Ракав : 64cm/25.80 " Должина : 66см/25.

Главните карактеристики

Избор на клиент