.

.

Висока Полиран Сјајна Црна Ip Позлатени Страни Темно Сива Четкана Центар Свадба Бенд Прстен За Мажи Или Дами

Висока Полиран Сјајна Црна Ip Позлатени Страни Темно Сива Четкана Центар Свадба Бенд Прстен За Мажи Или Дами

DEN 7439.68

Пристапност
Во достапна форма

Дали барате прстен кој засекогаш ја задржува својата форма и лак? Тогаш прстените Од Волфрам Карбид се за вас! На скалата Мохс За тврди материјали, Дијамантот е рангиран како 10, А Волфрамот е 9, тоа значи прстен отпорен на гребење кој никогаш нема да ја изгуби својата форма. Нашите волфрамски прстени се создадени без Кобалт и затоа Исто Така Хипоалергични, тие никогаш нема да ја иритираат кожата. Сите наши прстени се удобно вклопување што овозможува удобно носење без остри рабови. Носете го овој прстен како прстен за ветување, свршувачка или свадбена лента, задоволство загарантирано со овој прстен што ќе трае. 8мм Висока Полиран Сјајна Црна Ip Позлатени Страни Темно Сива Четкана Центар Свадба Бенд Прстен За Мажи или Дами. Удобно Вклопување кое совршено се вклопува и нема да се лизне лесно или лабава форма. Елегантниот ergономски дизајн има Удобен метал што Мајсторите совршено се вклопуваат на прстот без непријатност и едвај ќе го почувствуваат на прстот . Хипоалергични квалитети, правејќи совршен Роденден, Годишнина, Свадба, Свршувачка или Подарок За Денот на Вљубените. Прави идеален подарок за вашиот партнер, Девојка Дечко, Вереник Младоженецот, Татко, Сопруг Крал Кралица или Вашиот Најдобар Пријател. Може да се купи за вашата Свадба, Свршувачка, Годишнина, денот на Вљубените, Роденден, Дипломирање и многу други специјални прилики или може да се носат за секојдневни модни и празнични забави . Овој прстен доаѓа со вистински дизајн за удобност, кој совршено се вклопува и нема лесно да се лизне или лабава форма. Елегантниот ergономски дизајн има удобно вклопување кое совршено се вклопува на прстот без непријатност и едвај ќе го почувствува на прстот.

Главните карактеристики

Избор на клиент