.

.

Тавоп Есенски Чизми За Жени Женски Црни Чизми Женски Чизми До Глужд Чизми Чизми Со Средно Теле Сандали Со Високи Потпетици Женски Дами Сандали Слаби Чизми Единечни

Тавоп Есенски Чизми За Жени Женски Црни Чизми Женски Чизми До Глужд Чизми Чизми Со Средно Теле Сандали Со Високи Потпетици Женски

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Тавоп Женски Црни Чизми Женски Чизми До Глужд Чизми Чизми Со Средно Теле Сандали Со Високи Потпетици Женски Дами Сандали Слаби Чизми Единечни Чизми Стилски Чизми До Глужд Црно 7.5. Во есента и зимата 2023 година, студот постепено доаѓа и дамите ги носат своите сакани чизми. Овие чизми се и стилски и практични, совршени за покажување на женската елеганција и самодоверба. Дамите шетаат по тротоарите со зимските чизми на нозе за да бидат пријатни и топли. Овие чизми се инспирирани од најновите трендови и имаат класични дизајни како што се чизми до бутовите, чизми над коленото и Чизми Од Челзи. Овие зимски чизми не само што им носат топлина на дамите, туку и ја покажуваат нивната личност и вкус. Без разлика дали во трговски центри, кафулиња или канцеларии, звукот на стапките на дамите станува модна изјава. Во текот на есента и зимата, овие чизми ќе ги придружуваат дамите низ модерна и топла сезона. Големина Шема : Големина : 40 ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 САД : 7.5 Должина Нога : 25см/9.84". Забелешки : 1.Ве молиме, Не повикувајте Се На Водич За Големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите и деталите што ги објавуваме пред да купите (1 инч=2,54 см) нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. 2.Ако не постои табела со големини, големината Е слободна Големина Ветување : ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Спецификации : Бои : Црна Големина : 7,5 Пол : Женски Погодна Пригода : Лежерни Сцени : Отворено,Внатрешен Стил : Секојдневен Стил : Метод На Тркалезно Затворање : Лизгање На Висина На петицата : 7 см/2,76"Пакет : 1 Пар Чевли.

Главните карактеристики

Избор на клиент