.

.

Време и вистинска женска лента за каиш на глуждот, широка ширина на располагање

Време и вистинска женска лента за каиш на глуждот, широка ширина на располагање

DEN 495.84

Пристапност
Во достапна форма

Супер кул и симпатична! Запознајте го вашиот нов омилен bootie-plate чевли од време и TRU. Овие чизми за глуждот за жени имаат ленти за крцкање со акцент на тока за додаден стил. Спарете ги со омилените фармерки и зачекорот во викендот со леснотија. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете стил со затворање на странично зип. Карактеристики : тркалезна пети; Faux кожа горниот; Дизајн на каиш со крискрос со детали за тока; Подготвена влошка. Butherенски каиш на глуждот на глуждот од време и TRU.

Главните карактеристики

Избор на клиент