.

.

Црвенило Гром Јакна

Црвенило Гром Јакна

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Црвената Јакна Со Грмотевици има водоотпорна/дишечка обвивка и најлонска тафта со рип-стоп со ЗАВРШНА обработка. Црвенило Гром Јакна : Унисекс. 100 проценти снимени рабови. Внатрешни бура размавта со микро-трикот брадата стража. Кејп назад за вентилација. Прикачена хауба со визир, прилагодување на визирот и прилагодливи кабли за цртање.

Главните карактеристики

Избор на клиент