.

.

Загреан Елек, Силна Флексибилност Поволна За Отворено

Загреан Елек, Силна Флексибилност Поволна За Отворено

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Загреан Елек, Силна Флексибилност Поволна за Надворешна Спецификација : Квалитетот на Описот На Производот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели. Моден дизајн,, висок квалитет! Вградената 3 Топлина Ве Одржува Топло При Притискање На Копче Функција За Контрола На Температурата Притисни - копче 3 Спецификации На Фазата : Состојба : Материјал : Најлон / Полиестер Боја : Црн Пол : Мажи Жени 1 Фаза : Црвена ЛЕД БОЈА 2 Фаза : БЕЛА ЛЕД БОЈА 3 Фаза : Сина ЛЕД Боја Највисока Температура На Треска : Околу 60 степени на елекот му треба поврзан Панк За Напојување за да се загрее .Енергетската Банка не е вклучена Хххл Големина : Половината : Прибл. 107см/42.1 инбуст : Прибл. 112см/44.1 инфаф : : Прибл. 30см/11.8 во должина : : Прибл. 65СМ/25.6 ВО ЗАБЕЛЕШКА : Не мијте ве Молиме хемиско чистење Топлинска Плоча Не расклопување Користете го влезот ЗА напојување 5В2А Љубезно Известување : 1.Има 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 см 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 4.Забележете дека Е Азиска Големина,таа е помала од големината НА САД и големината на ВЕЛИКА БРИТАНИЈА. 5.Сликата на моделот е само за повикување, ве молиме направете го објектот како стандард. Што Добивате : 1 х Женски/Машки Грејач Елек Полнач Не Е Вклучен овој електричен загреан елек направен од полиестер, неопренови, дише и издржлив за временско носење. Вградената 3 топлина ве одржува топло, само притиснете го копчето во елекот. Лесен за употреба. Постојат три нивоа на температура што можете да ги изберете. Можете да ја прилагодите температурата според вашата потреба. Нашиот загреан елек е опремен за сите видови облека што одговараат, топла, модна и здрава. Не треба да носите надуен фустан во зима откако ќе го имате.

Главните карактеристики

Избор на клиент