.

.

Плус Големина Зимски Палта За Жени Тенок И Лесен Тенок Жилет На Отворено Со Џебови Топла Јакна Тенок Фит Палто Мулти-боја М

Плус Големина Зимски Палта За Жени Тенок И Лесен Тенок Жилет На Отворено Со Џебови Топла Јакна Тенок Фит Палто Мулти-боја М

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

57 " Должина : 81cm/31.96 "Должина : 82см/32. Доаѓа во низа големини и бои за персонализирано вклопување, така што можете да ја најдете онаа што најмногу ви одговара. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Издржливост : Вниманието На деталите е она што ја издвојува нашата облека. Големина : С Биста : 100см/39.

Главните карактеристики

Избор на клиент