.

.

Капи со Кофа хунпа За Жени Модно Печатење Шапка За Сонце Шапка За Рибарски Слив Капа За Надворешна Кофа

Капи со Кофа хунпа За Жени Модно Печатење Шапка За Сонце Шапка За Рибарски Слив Капа За Надворешна Кофа

DEN 111.84

Пристапност
Во достапна форма

Женско Модно Печатење Сонце Шапка За Рибарска Капа Капа За Надворешна Кофа Карактеристика : 100% сосема нова и квалитетна.Количина : 1 висок квалитет и моден специјален дизајн ќе направат да изгледате уникатноелегантен дизајн, можете да го носите на многу начини, кога ви треба во секое време, тоа е добар подарок За вашиот љубовник,семејство,пријател и соработници материјал : Полиестерзиза : 56-58СМ/22.05"-22.83"сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см.Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Капа (без малопродажен пакет) кофа. Висок квалитет. Модна Капа.

Главните карактеристики

Избор на клиент