.

.

Коаезне Широка Еластична Лента Сатенска Хауба За Спиење Мека Ноќна Капа За Спиење За Жени

Коаезне Широка Еластична Лента Сатенска Хауба За Спиење Мека Ноќна Капа За Спиење За Жени

DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

1 КОМПЈУТЕР Унисекс Пилинг тип на Капитал : капа и висококвалитетен пакет вклучуваат : Модна Работна Капа Со Цврст Принт Секојдневен Унисекс Пилинг Капматеријал : обем На Полиестерхед : 54смгендер : Унисекс Стил : Лежерно ве Молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Лице Мраз Мраз Ролери За Очи 1 КОМПЈУТЕР Унисекс Капа За Чистење. Поради Разликата Во Светлината и Екранот, Бојата На Предметот Може Да биде Малку Поинаква од Сликите. Обем на главата : 54см. Пакетот Вклучува : Модна Работна Капа Со Цврст Принт Обична Унисекс Капа За Чистење. Пол : Унисекс Четка За Чистење На Лицето.

Главните карактеристики

Избор на клиент