.

.

Женска Преклоплива Лента За Глава Во Боја Свилен Пакет Капа Со Долга Растеглива Опашка И Широки Ремени Капачиња За Губење Лигави Капи Капа За Трапер Момчиња Машки ?

Женска Преклоплива Лента За Глава Во Боја Свилен Пакет Капа Со Долга Растеглива Опашка И Широки Ремени Капачиња За Губење Лигави

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Полиестер. Пол : Жени И Девојки. Повод : Секојдневен,Дневен,плажа,одмор,пешачење,активности на Отворено. Големина : Една Големина. Содржина На Пакетот : . 1 Еез Капа Подарокот За Жени и Девојки, Тоа е Симпатична Шапка, Стилски. Лесен и Компактен, Може Да се Преклопи и Да се Стави во Женска Торба. Карактеристика : Исечениот Дизајн Го Прави Доволно Дише, Без Досадно Потење, Цветен Памук Од Тантела Со Топла Функција. Повод : Свилените Дураги Може да се Носат За Разни Активности на Отворено, како Што се Семејни Собири, Танцови Барови И Така Натаму,Исто Така Погодни за Секојдневно Носење.Покрај Тоа, Исто Така Може Да Се Примени Како Подарок За Испраќање До Вашите Пријатели И Љубовник. Може Да Се Примени За Широки Прилики Тоа Е. Материјал : Овие Сатенски Свилени Дураги Се Изработени Од Ткаенина Со Супериорен Квалитет, Мазна За Дишење. Дурагите Не Се Лесни За Бледнеење И Се Перат И Еднократно, Можете Да Ги Носите Долго Време Без Да Бидете Затегнати Во Главата Или Да Донесете Непријатност. Достапни Се Различни Популарни Бои (розова, Жолта, Зелена, Сина, Виолетова, Црвена, Бела, Црна И Повеќе Боја), Нашата 30-дневна Пријателска . Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не.

Главните карактеристики

Избор на клиент