.

.

Тавоп Женски Секси Бикини Печатени Сплит Костими За Капење Костим За Капење Со Висок Струк Бел Костим За Капење Подарок За Денот На Мајката

Тавоп Женски Секси Бикини Печатени Сплит Костими За Капење Костим За Капење Со Висок Струк Бел Костим За Капење Подарок За Денот

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен стил, ве прават попривлечни. Тавоп Женски Секси Бикини Печатени Сплит Костими За Капење Висок Струк Костим За Капење Бел Костим За Капење Подарок За Денот На Мајката. Големина Шема : Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Чаша : Б-Ц Биста : 85-90см/33,46-35,43 "Половината : 67-73см/26,38-28,74 " Колк : 91-96см/35,83-37,80". Спецификации : Бои : Сина Боја : 6моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Четири Сезонски Материјал : 95% Најлон,5% Спандекспатер Тип : Должина На Печатење : Кратко Перење : Рачно перење, не белење, исушете Ја Линијата во сенка, Не пеглајте етикета : Да Стил : Секси дали има челични прстени : без челични прстени стил : Секси И шармантно Како да се мие : Ладно Миење Раце е изработено од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, нема никаква штета за вас скин Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-2 См Поради Рачно Мерење И Мала Варијација На Бојата За Различно Поставување На Екранот,Ви Благодариме За Разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Женски Костими за Капење.

Главните карактеристики

Избор на клиент