.

.

Карат Т.Г.В. Сафир и бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен 3-парчен накит

Карат Т.Г.В. Сафир и бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен 3-парчен накит

DEN 2239.84

Пристапност
Во достапна форма

Додека секогаш има отворена покана да се украсите во пенлив накит, изборот на парчиња што раскажуваат приказна е дополнителен бонус. Затоа ќе ги сакате оригиналните скапоцени камења и дијамантски прстен, ѓердан или обетки во оваа колекција. Секоја од овие опции во стилот нуди можност да ја покажете вашата личност. Одете на впечатливи обетки за да ја одразувате вашата смела страна или да изберете ѓердан за приврзок за суптилен стил. Изберете го вашето омилено парче (или парчиња) и спарете ги овие пенливи lубовници со вашите секојдневни омилени или додајте ги во нежен вечерен ансамбл за прекрасен додаток што е уникатно вас! 0,925 Стерлинг Сребрен 3-парчен сет. Овален пресечен 5x3mm оригинален сафир со 1/20 CTW бели дијаманти. Пар обетки обезбедени со притисок назад. Приврзокот вклучува 18 "l ланец. Прстен достапен во големини 6-7-8.

Главните карактеристики

Избор на клиент