.

.

Бинмер Женски Дуксери И Дуксери, Дуксер Со Дуксер Со Долги Ракави Со Качулка Пуловер Блуза

Бинмер Женски Дуксери И Дуксери, Дуксер Со Дуксер Со Долги Ракави Со Качулка Пуловер Блуза

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографијата, водичот за големина не е наш, ве молиме не користете! ! ! Ако не ја пронајдете вистинската големина, можете да не контактирате за обработка. Женски Долги Ракави Дуксер Дуксер Со Качулка Пуловер Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни, фармерки итн 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерска Лушпа : Ниедна Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Каузална Што добивате : Женска Кошула ОД 1 ПАРЧЕ . Големина Шема. Големина : С Биста : 96см/37.80 "Должина : 65см/25.59". Големина : М Биста : 100см/39.37 "Должина : 66см/25.98". Големина : Л Биста : 106см/41.73 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Должина : 70cm/27.56". Големина : XXL Биста : 118cm/46.46 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXXL Биста : 124cm/48.82" Должина : 74cm/29.13 " Материјал Премиум ткаенина, супер мека, удобна и блиску до телото. Карактеристики : скокач во далечина, долги ракави, печатење, тркалезен врат, класичен секојдневен стил, со џебен врв. Моден Натпревар : Спарете го со слаби фармерки и шорцеви за лесен секојдневен шик изглед; или спарете го со фустан со биста и високи потпетици за карактеристичен изглед. Повод : Погоден за пролет, aut и зима, без разлика на секојдневно/секојдневно носење, фитнес, спорт, шопинг, дом, дружење, плажа, одмор, канцеларија, работа, ова е апсолутно совршен избор. Ние сме посветени да им донесеме на нашите клиенти одлично искуство за купување и производи со висок квалитет, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент