.

.

Лигавење Куче Женски Дуксер Секојдневен Со Џеб Удобен Есенски Трендови Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Отпечаток На Духови Дуксер Со Цврста Боја Со Качулка

Лигавење Куче Женски Дуксер Секојдневен Со Џеб Удобен Есенски Трендови Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Отпечаток На Духови

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Ноќта На вештерките Дух Женска Мода Секојдневен Џебен Дуксер Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Блуза карактеристики : 1.Многу кул за носење2.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 3.Уникатниот дизајн ве прави поубави сезона : : Пролет//Зима Пол : Жени, женска пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Блузизизираат.Usukeubustsleevellengthlarge81238108cm/42.52"57cm/22.44" 68cm/26.77 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm/42.52"Ракав : 57cm/22.44"Должина : 68cm/26.77" quetary Queter Нашиот дуксер Со качулка, изработен Од мека, лесна и дише висококвалитетна ткаенина, супер удобна и симпатична за носење, ткаенината е густа и удобна, овој супер дејвид капут ви дава удобно чувство и ве одржува топло во пролет ,umn И ЗИМА. €Дизајн®Со пуловер и елегантен дизајн, лабавата качулка падна на рамената, мало истегнување и долги ракави, што го прави совршен за спарување со секоја лежерна облека за шик изглед. ●Спарете Го Со : овој спортски дуксер е совршен за пријатни денови! Топлата и мека ткаенина сигурно ќе ве натера да се заљубите во неа! Овој пуловер можете да го носите преку фармерки, хеланки, шорцеви во теретана или јога панталони за стилски изглед без напор!. `+Прилики : Совршен За одмор, фитнес, пешачење, спорт, на отворено, патување, дневно, училиште, канцеларија, излет, одмор, одмор, одмор, улица итн. во секоја сезона, особеноumn, зима и пролет. Можете да го купите за себе, мајка, ќерка, баби, сопруга, тетка, сестра, братучед, пријатели, учителка или други жени за нивниот роденден, подарок за денот на мајката. Едноставно спарете го со слаби фармерки, шорцеви или хеланки за да го засилите вашиот секојдневен и шик стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент