.

.

Девет.одри женски флатер ракав за ракави за обвивка Макси фустан

Девет.одри женски флатер ракав за ракави за обвивка Макси фустан

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Совршејте го вашиот стил со фустанот за обвивка за трепет ракав за девет.еал. Дизајнот на фустанот V-врат, faux се одликува со високо-ниско ниво за совршена количина на движење и едвај-таму трепет ракави што ја засилуваат женската талент. Стилот на ласкави кросовер, како што е безвременска силуета што ќе ви помогне да ве носиме во сезоната, специјални прилики и пошироко. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Modern. Должина : максична должина; 54,5 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Флетер ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат со дизајн на завиткување; тело на текстура на креп; еластична половината што ја дефинира фигурата; високо-ниско полите. Flенски трепет ракав за ракави го завитка макси фустанот од девет.еал.

Главните карактеристики

Избор на клиент