.

.

Велиуми Женски Тренери Ниски Врвни Рамни Патики Со Тркалезни Прсти Одење Athетски Дише Еднобојна Розова 5

Велиуми Женски Тренери Ниски Врвни Рамни Патики Со Тркалезни Прсти Одење Athетски Дише Еднобојна Розова 5

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Можете да ги користите чевлите за трчање, вежбање во теретана, тенис спорт, џогирање, пешачење, пешачење и други спортови на отворено или затворено. Класичниот дизајн на влошки за ткаење на мува ги прави овие секојдневни чевли совршени за работни чевли за оние кои треба да стојат или да одат долго време.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Атлетски Чевли, Патики, Тренери, Мода, Секојдневен, Тип На Спортска Шема : Еднобојна, Дише, Анти-Лизгава Боја : Жолта, Црвена, Сина, Розова (По Избор)Големина : САД 4. СОВРШЕН ЗА : Пешачење, спорт, на отворено, секојдневна работа, секојдневен, плантарен фасциитис, џогирање, возење, долго стоење, џогери итн. Ултра лесни обични патики со крпа за дишење, држете ја ногата сува и ладна, обезбедете голема слобода и удобно чувство за поприродно трчање или одење. Ние нудиме различни бои и секогаш постои еден за вас. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. ГОРЕН ДЕЛ ШТО ДИШЕ : Чевлите за Одење имаа висококвалитетна ткаенина од мрежеста ткаенина, обезбедува максимална вентилација и куркулација на воздухот, одржувајте ги нозете суви. УДОБНА ТКАЕНИНА : Истегнете ја лесната мрежа како чорапи, обезбедува сигурно вклопување на стапалото, нуди ултра слобода и удобност. Лесните чевли за трчање се потпираат на професионален дизајн за да ви овозможат енергично амортизирање и исклучителна удобност од пета до пети. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Висококвалитетен гумен ѓон што не се лизга, поефикасно ги апсорбира вибрациите, обезбедува подобра поддршка и удобност за вашите стапала. НАДГРАДБА НА ГУМЕН ЃОН : гумен ѓон за апсорпција на удари, уникатен дизајн на вшмукувачки чаши за одлично држење и издржливост. Класичен дизајн со ниска цевка, чипка, лесен за совпаѓање.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент