.

.

Базиреј Ноќта На Вештерките Гроздобер Фустани За Жени Мода Секојдневен Ноќта На Вештерките Печатење Кружен Врат Кратки Ракави Преголем Макси Фустан Сива 2XL

Базиреј Ноќта На Вештерките Гроздобер Фустани За Жени Мода Секојдневен Ноќта На Вештерките Печатење Кружен Врат Кратки Ракави

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женаматерија : Полиестерфити : Одговара На Големината на дебелината : Стандард / ли>. Стил : Секојдневен,Моден. Повод : Секојдневен / Дома / Одмор /Забава. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 КОМПЈУТЕР. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ноќта на вештерките; тиква; бонбони; слатка; џејк-о ' латерн; вештерка; пајакова мрежа; метла и отпечаток на духови, разновидна облека за избор. Полиестер, изработени се од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. Обични Блузи; Модни Маици; Фустани За Одмор; Комплети За Ноќта На Вештерките; Подароци За Ноќта На Вештерките Сите. Ноќта На Вештерките Дозвола Дуксери; Ноќта На Вештерките Клиренс Дуксери; Ноќта На Вештерките Клиренс Кардигани; Ноќта На Вештерките Клиренс Сетови; Ноќта На Вештерките Клиренс Фустани; Ноќта На Вештерките Кардигани. Ноќта на вештерките Плус Големина Блузи За Жени; Ноќта на Вештерките Џемпери За Жени; Ноќта на Вештерките Долги Ракави Врвови За Жени; Ноќта На Вештерките Долги Туника Врвови За Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент