.

.

Женски Возбудува Мини Фустан Мајчинство Свадба Гостин Фустан Женски Линија Чипка Апликации Долги Венчаници За Невестата Шифон Бохо Невестински Наметки Со Сплит

Женски Возбудува Мини Фустан Мајчинство Свадба Гостин Фустан Женски Линија Чипка Апликации Долги Венчаници За Невестата Шифон

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Силуета : Редовна. Материјал : Полиестер, Спандекс.46" Половината : 65cm/25. Прилагодена Големина Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Стандардна Големина Пред Да Ја Купите Формалната Слика За Фустан Пред Да Ја Купите За Да Имате Фитинг Фустан. Свечени Фустани За Жени Со Големина 4 Женски Формали Фустани Фустани Со Долги Фустани Со Долги Фустани Со Ракави Зимски Женски Фустани.50" : 110см/43. Што добивате : 1 Х Фустан. Должина на ракавот : Без Ракави.34" половината : 84cm/33. Пол : Жени.31" половината : 90cm/35.06"Големина : S Биста : 90cm/35.43" повод овој фустан одговара За враќање Дома, матурска, вечерна забава, свадбена забава, натпревар, канцеларија, клуб, семеен собир Или Какви било Други Свечени прилики што течат свечени фустани за жени во средината фустани ЗА ЖЕНИ Формални долги матурски фустани тинејџери ситни формални Фустани за жени облечи жени плус големина.И Ако Ви Треба Прилагодена Големина За Ве Молиме Дајте Ни Ги Вашите Детали Мерења Биста,половината,колковите, во рок од 24 Часа Одговори На Нас По Поставувањето на .85"Големина : Л Биста : 100см/39. Три Бои Се Достапни, Кориснички Услуги Обезбедени Ако Вашата Потреба.46"големина : М Биста : 95см/37.24"големина : XL биста : 105cm/41. Тип На Шема : Цврст.24" должина (вклучувајќи ремени) : 122cm/48.03"големина : xxxl биста : 115cm/45. Стил : Свадба/Партија/Фестивал.01" Должина (Вклучувајќи Ремени) : 117cm/46. Свечени Вечерни Фустани За Жени Забава Со Долги Ракави Плус Фустани Со Должина На Должина Женски Вез Чипка Долга Свечена Вечер Матурски Фустани Женски Партиски Фустани за Табела Со Големина на Свадба : . Супериорен Материјал Оваа Венчаница Со Невеста Е Изработена Од Висококвалитетни Апликации Од Тул Чипка,мека,удобна,текстура, Нежна, Полна Со Убави,шарм,елегантни И Дизајнерски Емисии И Елегантни Без Да Бидат Незгодни. Чипка Фустан Долги Ракави Халтер Формални Фустани За Жени Вечерни Фустани Фенси Настани Долг V Вратот Ладно Рамо Долги Фустани.21" должина (вклучувајќи ремени) : 123cm/48.Сезона : Пролет/Лето/Fall. Карактеристики Женски Венчаници, Летна Плажа Чипка Свадба За Невеста Со Ремени За Шпагети, Без Ракави, Затворање На Врвки, Градник, Чипка, Долга Должина На Подот Повеќе При Носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент