.

.

Гријанлок Женски Топка Наметка V Вратот Партија Долг Фустан Кадифе Миди Фустани Дами Секси Елегантен Појас Вино Црвено Л

Гријанлок Женски Топка Наметка V Вратот Партија Долг Фустан Кадифе Миди Фустани Дами Секси Елегантен Појас Вино Црвено Л

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Карактеристика : Долги Фустани Во А-Линија, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Фустан Со Цветен Појас, Вечерен Сарафан Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Натпревар-Кадифениот Миди Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Навечер, Ќе Ви се допадне. Дизајн : Елегантна Кадифена Миди Долга Венчаница. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Дизајн-V Вратот Кадифе Миди Фустан, Краток Ракав Долг Фустан, Еднобоен Фустан, Свадба Линија Фустан, Трендовски и Елегантен. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Миди Вечерен Фустан, Долг Фустан, Фустани Со Кратки Разгорени Ракави,Фустан За Забава, Празничен Фустан, Линиски Фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент