.

.

Фрагарн Жените Мода Длабоко V-Вратот Краток Ракав Блузи Солидна Повик Лабава Основни Маица

Фрагарн Жените Мода Длабоко V-Вратот Краток Ракав Блузи Солидна Повик Лабава Основни Маица

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

"што да облечам денес?" дилема.09" рамо : 44cm/17.32" ракав : 20cm/7. Тоа е најдобриот избор за подароци : Соодветна големина прилика : Секојдневна,Должина : Редовен Стил : Секојдневен, Сексиматеријал : Полиестерска Дебелина : Стандардни врвови за туника за жени лабави фит женски резервоари лабави фит женски врвови за вежбање за жени плус големина врвови за жени врвни врвови за женски врвови за женски резервоари за жени излегување блузи за жени врвови за корсет за жени врвови за вежбање со долги ракави врвови за жени секси врвови за жени. женски врвови со долги ракави врвови со долги ракави врвни туники за носење со хеланки врвови за нега женски врвови облечени обични врвови за вежбање излегување врвови со врвови за жени врвови за вежбање за жени.09" Должина : 67см/26. Прилика : овој врв е за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека.11" Ракав : 22см/8.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.39" Рамо : 46СМ/18.77"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112cm/44.56"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 128см/50.72" ракав : 21см/8.24" рамо : 45см/17.27" должина : 70см/27. надвор од врвовите на рамената за жени женски резервоари врвови слатки врвови за жени врвови на резервоари без грб врвови на резервоари за нега блузи за доење бели врвови на резервоари жени високи врвни женски резервоари за женски женски врвови, маици и блузи женски блузи и блузи облечени бели врвови за подигнување на врвот на врвот на масичката црн корсет врвни црни врвови за жени за жени. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација3.37" Рамо : 42см/16.50" ракав : 23см/9.87" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.Ќе добиете : 1 х женски топ-пол : метод На Женско Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент