.

.

Маица со средна маичка со средна тежина

Маица со средна маичка со средна тежина

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

5,4 мл., 100% пред-смачкан рингспун котомубле-игла зашивање на вратот, ракавите и долниот хемошулдер-до-рамо, безжичен колартареавајај етикета Климентин рингспун со средна тежина со средна маичка со средна точка.

Главните карактеристики

Избор на клиент