.

.

амуса Лето Блузи Женска Мода Обична Лабава Кошула V Вратот Краток Ракав Издувам Ракав Врвот Маица

амуса Лето Блузи Женска Мода Обична Лабава Кошула V Вратот Краток Ракав Издувам Ракав Врвот Маица

DEN 271.20

Пристапност
Во достапна форма

[Идеја за подарок] : овој нов стил модни врвови е сладок подарок за девојки и жени. Стил на печатење. Женска прилика : Секојдневен Материјал : тип на имитација на памучна шема. Обичниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и чувство за мода. Фитедебелина.Одлично за носење со вашите омилени фармерки, панталони и Друга Нега на облека : Миење Раце/миење машини ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на сонце и сушење. [Соодветни Прилики] : Погоден За Секојдневен Живот, Секојдневен, Патување, Дом, Одмор, Шопинг, Улица, Работа и Училиште.

Главните карактеристики

Избор на клиент